Ajankohtaista

Pori Energian Asiakasjazz

Pori Energian Asiakasjazz –tilaisuutta juhlittiin reilun 300 henkilön voimin perjantaina 17.7. Cygnaeuksen ruokapalvelukeskuksessa. Tapahtuman promoottorina ja järjestäjänä arvostan luotettavia ja osaavia...

Lue lisää.

Katso kaikki uutiset


Pyydä tarjous!


SOITA 040 575 2205

Tapahtumantekijät palveluksessasi

Kalle Nordling
toimitusjohtaja
040 575 2205
kalle@aanirasia.fi

Tarjouspyynnöt, projektinhallinta, tapahtumatuotanto, ääni- ja valosuunittelu


Yrjö Nordling
tuotantojohtaja
040 579 7756
yrjo@aanirasia.fi

Asennusprojektien tarjouspyynnöt, ääni- ja valosuunnittelu, huoltopalvelut, tapahtumatuotanto

Sami "Snake" Minkkinen
tuotantopäällikkö, ääniteknikko
040 585 2205
sami@aanirasia.fi

Varasto, tuotanto


Heikki Kurkinen
myyntipäällikkö
040 760 8228
heikki@aanirasia.fi 

Yritysmyynti, yritystilaisuudet


Pekka Uusitalo
vastaava tuottaja
040 5768817
pekka@aanirasia.fi 

DJ buukkaukset ja HääDJ myynti


Jussi "Börje" Merikallio
ääniteknikko
040 751 1757
borje@aanirasia.fi 


Olli Männistö
valoteknikko
050 595 2990
olli@aanirasia.fi 


VV Sivén
valoteknikko
vv@aanirasia.fi


Niklas Nordling
ääniteknikko, tapahtumatuottaja
040 546 3590
niklas@aanirasia.fi
 

DJ osasto

 
Pekka Uusitalo
DJ Pete Morris
 
Toni Kultanen
DJ Kultane
 
Joni Jokela
DJ Jay-Loop
 
Mikko Knuutila
DJ Mike Kila
 
Joonas Salli
DJ John Joe
 
Eero Jokinen
DJ Frank Epic
 
Juho Saarimaa
DJ Juzkah
 
Tatu Toivonen
DJ TTune
 
Henri Uusitalo
DJ Henrique
 
Markus Tähtinen
DJ M-Trak
 
Antti Piisi
DJ Andy Song
 
Juho Hanka
DJ Diff
 
 
bottom